AK Parti Sözcüsü Çelik açıkladı: Erdoğan bir iade-i ziyaret gerçekleştirecek

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Özel ile yaptığı görüşmeyle ilgili “Sayın Cumhurbaşkanımız, diyaloğun devam etmesi gerektiğini belirtmişlerdir. Kendi takvimlerine uygun bir zamanda iade-i ziyaret gerçekleştireceklerdir” açıklamasında bulundu.

AK Parti Sözcüsü Çelik açıkladı: Erdoğan bir iade-i ziyaret gerçekleştirecek

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın CHP Genel Başkanı Özgür Özel’i kabulüne ilişkin açıklama yaptı.

Çelik, açıklamada, “Sayın Cumhurbaşkanımız CHP Genel Başkanı Sayın Özgür Özel’in ziyaretinden memnuniyet duymuşlardır. Olumlu bir havada geçmiştir ziyaret. Sayın Cumhurbaşkanımız, diyaloğun devam etmesi gerektiğini belirtmişlerdir. Kendi takvimlerine uygun bir zamanda iadeiziyaret gerçekleştireceklerdir” bilgisini verdi.

Ankara 8 yıl sonra kritik bir görüşmeye sahne olmuş, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Genel Merkezi’nde Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Özgür Özel’le görüşmüştü.

İki liderin görüşmesi 1,5 saat sürmüş, CHP kaynakları; Erdoğan-Özel görüşmesinin olumlu ve verimli geçtiği yönünde açıklama yapmıştı.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir