12345678910111213

GOOG

TÜMÜ

TRAVEL

TÜMÜ

EĞİTİM

TÜMÜ

FOTO GALERİ

TÜMÜ

VİDEO GALERİ

TÜMÜ

BURSA MEKAN

TÜMÜ

BURSA GM

TÜMÜ

BİLGİ

TÜMÜ

YAZARLAR

TÜMÜ

GÜNCEL

TÜMÜ

SPOR

TÜMÜ
12345678910
 • Süperlig

KÜLTÜR SANAT

TÜMÜ

MAGAZİN

TÜMÜ
12345678910
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
Katı düşünce tarzınızdan kurtulmanız, finansal ve aile meselelerine daha özgün bir yaklaşım getirmeniz gerekiyor. Yöneticiniz Mars bugün burçları değiştirdiği için yapması oldukça kolay. Önemli olan önceliklerinizi belirlemeniz.

BOĞA BURCU YORUMU
Bugün burcunuzda Güneş, Merkür ve Uranüs'e katılıyor ve hemen her seviyede daha keskin olduğunuzu fark edeceksiniz. Sizi kandırabileceklerini veya aldatabileceklerini düşünenler, bedelleri karşılığında Boğa'nın aptal olmadığını öğrenecekler.

İKİZLER BURCU YORUMU
Sevgili İkizler burçları, maceracı ruh halinizi bugün biraz disiplinled dengelemek isteyeceksiniz. Gülmenin ve pozitif enerjinin doğanızı iyileştirdiğini unutmayın. Bugün çevrenizdeki tüm durumları olumlu yanlarından değerlendirmeye çalışın. Ciddiyeti elden bırakmasanız bile durumları bir tebessümle karşılayın.

YENGEÇ BURCU YORUMU
Sevgili Yengeç burçları, bugün yapmanız gereken çok fazla şey olduğunu hissetseniz bile nereden başlayacağınızı bilemediğiniz bir gün sizleri bekliyor. Gün boyunca planlı bir şekilde hareket etmek işlerin daha kolay hale gelmesine yardımcı olacak. Yapmanız gereken işlerin hepsine yoğunlaşmak yerine parça parça durumları değerlendirmelisiniz.

ASLAN BURCU YORUMU
Sevgili Aslan burçları bugün maddi konulardan çok manevi mevzuların gündeminizde yer aldığı bir gün olacak. Ne yaparsanız yapın bugün her zamankinden daha pozitif olmaya özen gösterin. Her işin altında mutlaka kendinizi iyi hissettirecek bir yön bulabilirsiniz. Bu nedenle önemsiz görevlerin bile üstesinden gelirken eğlenceli yönünüze kulak verin.

BAŞAK BURCU YORUMU
Sevgili Başak burçları bugün programınızı sıfırlamak için yalnız zaman geçirmek isteyeceksiniz. Diğer insanların etkisinden uzaklaşarak kendi içinize yönelecek ve iç sesinizi dinleyeceksiniz. İnsanların her söylediğini dinleseniz bile mutlaka adım atmadan önce kendi doğrularınıza göre yeniden şekillendirmelisiniz.

TERAZİ BURCU YORUMU
Bugün ne dediğine dikkat et yoksa bir arkadaşınla ya da sevdiğin biriyle aran açılabilir. Önümüzdeki 24 saat içinde ruh hali değişimleriniz sizi bir uçtan diğerine götürecek, bu yüzden ağzınızı kapalı tutmak için ciddi bir çaba göstereceğinize dair kendinize söz verin.

AKREP BURCU YORUMU
Sevgili Akrep burçları, bugün insanlarla duygusal düzeyde başa çıkmak konusunda zorluk yaşayabilirsiniz. Dikkatiniz dağılabilir ve odağınızı konulara veremeyebilirsiniz. Bugün duygusal anlamda kendinizi yalnız hissettiğiniz bir gün olacak. Bu nedenle her zamankinden daha çok ilgiye ihtiyaç duyabilirsiniz. İnatçı olmamaya çalışın ve size gösterilen sevginin karşılığını verin.

YAY BURCU YORUMU
Bugün olanlar rastgele ve geriye dönük görünebilir, ancak gezegenler bunun daha büyük bir planın parçası olduğunu ve etkilerinin sizin için iyi olacağını gösteriyor. Mutlu bir kalple olanları kabul edin ve sizin için çalışmasını sağlamanın yollarını arayın.

OĞLAK BURCU YORUMU
Sevgili Oğlak burçları, bugün sizin için harika bir gün! Duygularınızda büyük bir güç bulacağınız bir gün olacak. İçgüdülerinize güvenin. Kalbinizi takip ederek kaybedeceğiniz hiçbir şeyiniz yok. Bu, rafa kaldırdığınız hayalleri yeniden alevlendirmeniz için önemli bir zaman. Hayal dünyanızın günlük hayatınıza yansıtmaktan korkmayın.

KOVA BURCU YORUMU
Bugün kendiniz için söyleyecek çok şeyiniz olacak ve sözlü yumruklarınızı başkalarının hassas duygularını esirgemek için kullanmayacaksınız. Gördüğünüz gibi adlandırın ve herkes bundan memnun görünmüyorsa endişelenmeyin. Sözleriniz çok büyük bir etkiye sahip olacak.

BALIK BURCU YORUMU
Sevgili Balık burçları,bu sabah Aslan burcunun yarattığı sert açı nedeniyle ikili ilişkilerinizde kendinizi biraz daha çıkmaza sokabilirsiniz. Bugün özellikle iletişim kanallarında oluşan sorunlar nedeniyle kendinizi her zamankinde daha anlaşılmaz hissedebilirsiniz.

YAŞAM

TÜMÜ

EKONOMİ

TÜMÜ
12345678910

YEREL GÜNDEM

TÜMÜ
12345678910