Araç plakaları, ödeme aracına dönüştü

Araç plakasını kredi kartı veya dijital cüzdanla eşleştiren Plodsi Akıllı Plaka Uygulaması, plakaların ödeme platformu haline gelmesini sağlıyor. Plakasını uygulamaya yükleyen kullanıcılar, akaryakıttan sigortaya, otopark hizmetinden çekiciye aracıyla ilgili tüm ödemeleri uygulama üzerinden yapabiliyor. Uygulamanın kurucu ortağı Koray Peközkay, “Kullanıcılar, araçla ilgili tüm ödemelerde uzaktan ve mobil ödeme imkanına sahip oluyor” dedi.

Araç plakaları, ödeme aracına dönüştü

Fintek ekosistemine ve kullanıcılara katma değer yaratma hedefiyle 2020 yılında kurulan Plodsi, kullanıcılara araçlarının tüm giderlerini plaka üzerinden ödeme imkanı sunuyor. Akıllı Plaka uygulamasıyla kullanıcılar, tek bir platform üzerinden akaryakıt, otopark, sigorta, yıkama, çekilen araç bildirimi ve profesyonel şoför gibi harcamalarını yönetebiliyor.

OTOMOBİLLE İLGİLİ TÜM İHTİYAÇLAR TEK NOKTADAN TAKİP EDİLİYOR

Plodsi Akıllı Plaka uygulaması sayesinde kullanıcılara otomobille ilgili tüm ihtiyaçları tek noktadan takip etme ve yönetme imkanı sunduklarını söyleyen Plodsi Kurucu Ortağı Koray Peközkay, “Kullanıcılar, araçla ilgili tüm ödemelerde uzaktan ve mobil ödeme imkanına sahip oluyor buna ek olarak araç giderlerinde tasarruf sağlıyorlar. Önde gelen markalarla güvenilir ve kaliteli hizmet sunuyoruz. Yaptığımız iş birlikleriyle anında indirim, aynı ücrete daha fazla akaryakıt ve ilave kampanyalar sağlıyoruz. Çok yakında, lastik, bakım-onarım, elektrikli araçlar için şarj istasyonu ödemeleri, mikro kredi gibi birçok hizmeti de Plodsi’ye entegre etmeye devam ediyoruz. Tüm bunların yanı sıra çok yakında kullanıcılarımız, aylık, yıllık araç giderlerini takip ederek, tüm ödemeleri aksatmadan yapabiliyor olacaklar” dedi.

AKILLI TELEFONLARA ÜCRETSİZ İNDİRİLEBİLİYOR

Plodsi Akıllı Plaka uygulaması, telefonlara ücretsiz bir şekilde indirilebiliyor. Kullanıcılar araç plakasını, telefonunu ve ödeme seçeneğini girerek Akıllı Plaka dünyasına giriş yapabiliyor. Akıllı Plaka ayrıcalıklarından faydalanmak için ödeme yapılan yerlerde plakayla ödeme yapılacağının söylemesi gerekiyor. Kullanıcılar, telefon ekranında beliren ücreti onayladıktan sonra ödeme işlemi tamamlanıyor.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir