Bu sandıktan ünlü oyuncunun cesedi çıktı

Brezilya’da yaşayan ünlü oyuncu Jefferson Machado ocak ayının son günlerinden beri kayıp olarak aranıyordu. Ünlü oyuncunun cansız bedeni yer altına gömülmüş bir sandığın içinde bulundu. Cesedi bulan polisler şoke oldu.

Bu sandıktan ünlü oyuncunun cesedi çıktı

Rio de Janerio’da yaşayan ünlü oyuncunun yakınları Machado’dan en son 29 Ocak’ta haber almış ve 9 Şubat’ta kayıp başvurusunda bulunmuşlardı. Machado’nun annesi 73 yaşındaki annesi Maria das Dores oğluyla en son 29 Ocak’ta konuştuklarını ve oğlunun bir iş görüşmesi için arkadaşının evinde kaldığını söylediğini aktardı.

Brezilya basınına konuşan das Dores, oğlundan gelen ancak yazım yanlışlarıyla dolu olan mesajda Machado’nun, “Telefonumu düşürdüğüm için seni görüntülü arayamıyorum” mesajı sonrası endişesinin arttığını, telefondaki konum gösteren uygulamanın iptal edilmesi sonrası polise başvurduğunu söyledi.

Polisler, 9 Şubat’tan beri aradığı Machado’yu, 22 Mayıs’ta Rio’da bir yapının dışında, toprağın yaklaşık olarak 2 metre dibine gömülü olan ahşap bir sandıkta bulundu.

Mülkün sahibi olan kadın mülkünü, ismini bilmediği fakat Machado’yu tanıdığı tahmin edilen birine kiraladığını söyledi. Kadın, ikiliyi geçen ay bir arada gördüğünü aktardı.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir