Bursa trafiğine Erdoğan ayarı: O yollar trafiğe kapatılacak

28 Mart perşembe günü Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Bursa’ya gelmesi sebebiyle bazı yollar trafiğe kapatılacak.

Bursa trafiğine Erdoğan ayarı: O yollar trafiğe kapatılacak

28 Mart perşembe günü Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Bursa’ya gelmesi sebebiyle bazı yollar trafiğe kapatılacak.

TRAFİĞE KAPATILACAK GÜZERGÂHLAR

27 Mart Çarşamba günü saat 20:00 itibarıyla Gökdere Kavşağı ile Meydancık Kavşağı arasında stant çalışması yapılacağından araç trafiğine kapatılacak.

Alternatif güzergah olarak; Kurtuluş caddesi, Ali Ferruh Yücel Caddesi ve Kemal Bengü Caddesi’nden trafik kontrollü olarak sağlanacak.

28 Mart Perşembe günü 13:30’da ilimiz Osmangazi ilçesi Meydancık Kavşağı -Gökdere Meydan arasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan açık hava mitingi düzenleyecek.

08:30 itibarıyla Kemal Bengü caddesinde bulunan Acemreis Camii kavşağı ile Gökdere Meydanı arası, Gökdere Bulvarı – Yeşilalan sokak arası, Yeni Cumhuriyet Caddesi giriş ve çıkışları, Ali Ferruh Yücel caddesi Mahmudiye Kavşağı ile Setbaşı Meydan arası, Beyazıt Caddesi Gökdere Meydan istikameti Etbalık kurumu sonrası araç trafiğine kapatılacak.

KONTROLLÜ GÜZERGÂHLAR

İncirli caddesi, Çelebi Mehmet Bulvarı, Emir Sultan caddesi, 1.Yeşil caddesi, Kurtuluş caddesi, Beyazıt caddesi, Atatürk caddesi, İnönü caddesi, Cemal Nadir caddesi, Fevzi Çakmak caddesi, Haşim İşcan Caddesi, Altıparmak caddesi, Çekirge caddesi, Çelik Palas Otel ile Eski Stad Kavşağı arası ve Mudanya Bulvarı ROMATEM önünden Gençosman kavşağı arası, Stadyum Caddesi’nde Etibank kavşağı ile Mudanya Bulvarı girişi arasında açık hava mitingi bitinceye kadar araç trafiği erişime kontrollü olarak sağlanacak.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir