Bursa’da yeni deniz seferleri başlıyor

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, cumartesi pazar günleri Mudanya’da yeni bir projeyi başlatacaklarını açıkladı. Bozbey, “Cumartesi ve pazar günleri bir projeye daha başlıyoruz. Körfez ulaşımı yok demiştik. Cumartesi günü hep beraber Mudanya’da Körfez ulaşım projesine başlıyoruz. Mudanya’dan Trilye, Küçükkumla olacak şekilde bir proje başlatacağız. ” dedi.

Bursa’da yeni deniz seferleri başlıyor

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, aylık genel değerlendirme toplantısında önemli açıklamalarda bulundu.

Başkan Bozbey, cumartesi ve pazar günleri Mudanya’da yeni bir projeyi hayata geçireceklerini belirterek, “Mudanya’dan Gemlik Küçükkumla, Mudanya’dan Trilye taraflarına Körfez ulaşımında yeni bir projeyi başlatmanın ve Bursalılarla paylaşmanın mutluluğu içindeyiz. Bursalılar Mudanya’ya araçlarını park edip Gemlik ve Kumla’ya, Trilye’ye deniz yoluyla gidip gelecekler. Şehir hatları sistemini hayata geçiriyoruz. Bunun yanında Burulaşla ilgili dijital dönüşüm sürecine hız verdik. Çağrı merkezimizde yüzde 98 oranında dijitale geçiş yaparak vatandaşlarımıza daha hızlı hizmet veriyoruz. Otoparklarda temassız ödemeye geçtik.
Bursakart mobil uygulamasını da yeniledik. Kullanıcı dostu bir tecrübe getirdiğimizin altını çizmek istiyorum. Burulaş parklarına kurduğumuz elektrikli şarj istasyonları ile de çevreci ulaşım çözümlerine destek veriyoruz.”

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir