Bursaspor taraftarlarından çağrı!

Samimi olan herkesin sonuna kadar destekçisi olacaklarını belirten Teksas, Vali Yakup Canbolat ve Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş’a da çağrıda bulundu.

Bursaspor taraftarlarından çağrı!

Bursaspor taraftar grubu Teksas, sosyal medya hesaplarından kongre süreciyle ilgili açıklama yayımladı.

Yapılan açıklamada şu ifadeler yer aldı: “Değerli Bursasporlular; Tarihin en zorlu günlerini geçiren kulübümüz, yeni bir kongre ile karşı karşıyadır. Bizlere düşen, bu kongreyi kulübümüzün yeniden umuda yelken açtığı bir fırsata dönüştürmek ve bunun için gereken çabayı samimiyetle ortaya koymaktır. Önümüzde duran tablo ne ölçüde ağır ve şartlar ne denli çetin olursa olsun Bursaspor için elini taşın altına koymaya hazır camia fertlerimizin varlığını görüyor olmak bizleri sevindirmek ile birlikte, gerekli ortam ve güçbirliği tesis edilemediği için bu isimlerin çalışmalarının bir türlü nihayete ermiyor olduğunu görmek de bizleri bir o kadar düşündürmektedir.”

İLK ADIMI ATMALISINIZ

“Hak veriyoruz, mevcut yük kimsenin tek başına sırtlayabileceği bir yük değildir. Söz veriyoruz. Samimi olan herkesin ve her çabanın sonuna kadar destekçisi olacağız. Bu yolda, Valimiz Yakup Canbolat ve Büyükşehir Belediye Başkanımız Alinur Aktaş’a bir çağrıda bulunmak istiyoruz. Sayın Vali, Sayın Belediye Başkanı, kimse ile iyi/kötü ilişkileriniz bizler için Bursaspor’un geleceğinden mühim değildir. Mevcut şartlar altında, camiamızdaki ayrışmaya ve umutsuzluğa dur diyecek, yönetime talip olmayı düşünecek isimlerin hem siyasi, hem de maddi çekincelerini giderecek olan ilk adımı atmak, sizin sorumluluğunuzdadır.”

AYNI MASADA BULUŞTURUN

“Kentimizin en büyük markası olan Bursasporumuzu ayağa kaldırmak için en önemli ihtiyaç, Bursa ve Bursalıların değerlerini korumak ve yüceltmek ile sorumlu sizlerin, Bursaspor için mücadeleye hazır samimi isimleri aynı masa etrafında buluşturması ve oluşan masanın sahibi değil, koşulsuz ve sonsuz destekçisi olarak Bursaspor’un yarınlarının ortak akılla ve gereken mali havuz beraberinde oluşturulmasına katkı sunmanızdır.”

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir