Caleb Swanigan kimdir? Caleb Swanigan neden öldü?

NBA’de Portland Trail Blazers ve Sacramento Kings formaları giyen 25 yaşındaki basketbolcu Caleb Swanigan’dan acı haber geldi. Geçtiğimiz yıl basketbola ara verme kararı alan Caleb Swanigan’ın ölümü spor dünyasında şok etkisi yarattı. Peki, Caleb Swanigan kimdir, neden öldü?

Caleb Swanigan kimdir? Caleb Swanigan neden öldü?

NBA’yi sarsan ölüm yabancı spor basınının gündeminde üst sıralardaki yerini aldı. Daha önce Portland Trail Blazers ve Sacramento Kings formalarını terleten 25 yaşındaki basketbolcu Caleb Swanigan hayatını kaybetti. Swanigan’ın ölümü sonrasında çok sayıda başsağlığı mesajı yayınlandı.

Caleb Swanigan kimdir, neden öldü?

1997 yılında dünyaya gelen Caleb Swanigan NBA kariyerinde Portland Trail Blazers ve Sacramento Kings formaları giydi. 3 sezonda önemli işler yapan genç oyuncu geçtiğimiz yıl aldığı ani kararla basketbola ara verdi.

Caleb Swanigan 2022 yılında hayatını kaybederken doktorlar kesin ölüm nedenini açıklamadı ancak doğal nedenlerden dolayı öldüğünü belirtti. Yani Swanigan cinayet ve saldırı gibi olaylarla değil kendi sağlık problemi nedeniyle yaşamını yitirdi.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir