Efes Antik Kent konserleri öncesi Yalın’dan sevenlerine rica

İzmir Efes Antik Kent’te 19-20-21 Temmuz tarihlerinde sevenleriyle buluşacak olan Yalın, konserden günler önce tarihi mekânı korumak adına hayralarına ricada bulundu.

Efes Antik Kent konserleri öncesi Yalın’dan sevenlerine rica

Yalın, ‘Bir Büyülü Gece’ isimli konseptiyle üç gün boyunca İzmir Efes Antik Kent‘te sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor. Ünlü isim, tarihi mekanı korumak adına sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla hayranlarına ricada bulundu.

“ÇOK KIYMETLİ MİRASIMIZI KORUMAK ADINA BAZI HATIRLATMALAR YAPMAK İSTERİM”

“Sevgilisi Efes seyircim; dünyanın 7 harikasından birine ev sahipliği yapan, çok kıymetli mirasımız Efes Antik Kent’i korumak adına bazı hatırlatmalar yapmak isterim” diyen Yalın’ın paylaşımında şu ifadeler yer aldı:

– Etkinlik alanına giriş ve çıkışlarda acele etmemenizi, Efes Antik Tiyatro’ya uzanan yolun keyfini çıkarmanızı öneririm.

– Etkinlik alanının dışına çıkmamanızı, restorasyon alanına girmemenizi rica ediyorum.

– Alandaki elektrik kablolarına hassasiyet göstereceğinizden eminim.

– Antik Tiyatro’yu korumak adına ses seviyesi 90 desibeli aşmayacağız ve yetkililer tarafından tüm konser boyunca gerekli ölçümler yapılacak. Normal konserlere göre ses çok az düşük gelirse bu sebeptendir, anlayışınızı rica ediyorum.

Efes Antik Kent konserleri öncesi Yalın'dan sevenlerine rica - 1

– Otopark alanının sınırlı olduğunu hatırlatır, etkinlik saatinden 1 saat önce alana giriş yapmanızı tavsiye ederim.

– Antik kente gerekli özeni göstermek ve temiz tutmak hem benim hem ekibimin hem de inanıyorum ki siz değerli seyircilerimin önceliği olacaktır.

Unutmayacağımız, etkisinden çıkamayacağımız Efes’in o müthiş ruhunda beraber şarkılar söyleyeceğimiz ‘Bir Büyülü Gece’de kavuşmak dileğiyle…

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir