Geleneksel Karacabey panayırı bugün başlıyor

Bir döneme damga vuran Karacabey Panayırı yıllar sonra bugün yeniden başlıyor. Karacabey Belediye Başkanı Fatih Karabatı, 24-26 Mayıs tarihleri arasında Karaca Park’ta gerçekleşecek olan panayırına tüm Karacabeylileri davet etti.

Geleneksel Karacabey panayırı bugün başlıyor

Karacabey’de bir döneme damgasını vurmuş fakat yıllardır yapılamayan Karacabey Panayırı, uzun zaman sonra bugün yeniden başlıyor. Karacabey Panayırı bu sene 24-26 Mayıs tarihleri arasında Karaca Park’ta misafirlerini ağırlayacak.

Bir yandan alışveriş yapıp bir yandan eğlenmek isteyen vatandaşlar için panayır bu sene 24 Mayıs’tan 26 Mayıs tarihine kadar devam edecek.

“TÜM VATANDAŞLARIMIZI KARACABEY PANAYIRINA BEKLİYORUZ”

Karacabey halkının heyecanla beklediği ve çeşitli alışveriş ile eğlence seçenekleriyle 3 gün sürecek panayır için Belediye Başkanı Fatih Karabatı, “Adı Karacabey ile özdeşleşmiş olan bu etkinliği vatandaşlarımızın da yoğun talebi doğrultusunda yeniden gün yüzüne çıkarıyoruz. Tüm vatandaşlarımızı 24 Mayıs Cuma günü başlayıp 26 Mayıs Pazar günü bitecek olan Karacabey Panayırına bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

Bugün başlayıp 3 gün boyunca sürecek olan panayırda, tarım ürünleri sergilenirken, lunapark, geleneksel oyunların yan sıra yiyecek içecek ve alışveriş stantları da kurulacak.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir