İçişleri Bakanı: Operasyonlar sürüyor

İçişleri Bakanı Ali Yerliklaya, Uluslararası oto kaçakçılarına yönelik 10 ilde yürütülen soruşturma kapsamında 12 şahıs ve çok sayıda araç yakalandığını duyurdu. Yerlikaya sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımında ‘Soruşturmalar kapsamında operasyon devam ediyor’ vurgusu yaptı.

İçişleri Bakanı: Operasyonlar sürüyor

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, 2023 yılı genel atama çalışmaları kapsamında 28 bin 62 polisin atama ve yer değiştirme işlemlerinin dün sonuçlandırıldığını bildirmişti. Bugün sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda ise ‘1.5 senedir sürdürdüğü titiz çalışmalar’ vurgusu yaparak operasyonlar yapıldığını belirtti.

’10 İLDE YÜRÜTTÜĞÜMÜZ SORUŞTURMALAR…’

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı: “Uluslararası Oto Kaçakçılarına FREN OPERASYONU Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Başkanlığımızın 1,5 yıldır sürdürdüğü titiz çalışmalar; Konya Cumhuriyet Başsavcılığı’nın 10 ilde yürüttüğü soruşturmalar kapsamında 12 şahıs ve çok sayıda araç yakalandı. Operasyon devam ediyor. Kahraman polislerimiz… Rabbim yardımcınız olsun, ayağınıza taş değdirmesin.”

 

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir