Nur Tuğba Namlı’dan endişelendiren haber

İki çocuk annesi Nur Tuğba Namlı, sunucusu olduğu “Neler Oluyor Hayatta” programında hamile olduğunu, bir erkek bebek beklediğini açıklamıştı. Şimdilerde 3. kez anne olacak olmanın heyecanını yaşayan başarılı sunucu, sosyal medya hesabından endişelendiren bir haber verdi.

Nur Tuğba Namlı’dan endişelendiren haber

Nur Tuğba Namlı, gündüz kuşağında yayınlanan Neler Oluyor Hayatta programında Hakan Ural ile birlikte ekranlarda yer alıyor.

Hakan Ural’ın partneri Nur Tuğba Namlı’nın sevindiren hamilelik haberini vermesinin ardından ünlü sunucudan kötü bir haber geldi.

Güzel sunucu, sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu paylaşımla sevenlerini endişelendirdi. Üçüncü bebeğine hamile olan ünlü sunucu Covid-19 testinin pozitif çıktığını açıkladı.

Nur Tuğba Namlı sosyal medya hesabından şu açıklamayı yaptı: Herkese merhaba, bu fotoğrafı bugünkü yayından… Bilerek seçtim çünkü iyi olduğumu sizinle paylaşmak istedim.

“Bugün belimin ağrısı nedeniyle tedbiren yaptırmış olduğum Covid 19 testim pozitif çıktı. Çok hafif semptomlarla geçiriyorum, sağlık durumum gayet iyi merak etmeyin.”

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir