Nuri Bilge Ceylan ile Zeki Demirkubuz arasında geçtiğimiz aylarda başlayan polemik, bir süre devam ettikten sonra durulmuştu. O polemikte; iki ünlü yönetmen, geçmişte yaşadıkları üzerine hesaplaştı, bilenmeyenler, yıllar sonra ortaya çıktı.
O polemik sırasında sosyal medyada bulunulan paylaşımlar, şunu da gösterdi; her iki ünlü yönetmenin de fanatik taraftarları varmış…
Öyle olduğu, Beşiktaş ile Trabzonspor Türkiye Kupası maçında bir kez daha gözler önüne serildi. Beşiktaş’ın Trabzonspor’un 3 – 2 yendiği maçı tribünden seyredenler arasında Beşiktaş taraftarı Zeki Demirkubuz da vardı.
Zeki Demirkubuz’u maçtan önce Atatürk Olimpiyat Stadyumu’nun girişinde görenler, Nuri Bilge Ceylan’ın aleyhinde küfürlü tezahürat yaptı. Demirkubuz, o tezahüratlara; gülerek “Yapmayın oğlum…” şeklinde karşılık verdi. Demirkubuz, Beşiktaş’ın son dakikada attığı golle kupayı kazanmasıyla büyük bir mutluluk yaşadı.
YORUMLAR