‘O Kız’ın Sitare’si Sezin Akbaşoğulları’ndan göz dolduracak performans

Kanal D’nin; yapımını Content House’un üstlendiği, sezonun en çok izlenen dizileri arasındaki yerini alan O Kız, yine çok izlenecek bir bölümle ekrana geliyor. Yer aldığı her proje ile seyircilerin büyük beğenisini kazanan ve O Kız’da canlandırdığı ‘Sitare’ karakteri ile de çok konuşulan Sezin Akbaşoğulları, yeni bölümde yoga sahnesi ile izleyici karşısına çıkacak.

‘O Kız’ın Sitare’si Sezin Akbaşoğulları’ndan göz dolduracak performans

Özel hayatında da spora çok önem veren ve ihmal etmeyen Sezin Akbaşoğulları, O Kız’ın ekrana gelecek olan 3’üncü bölümünde sergilediği yoga performansı ile çok konuşulacak.

O Kız’ın yönetmen koltuğuna Özlem Günhan otururken, senaryosunu Sırma Yanık kaleme alıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda; Erkan Petekkaya(Kadir),Sezin Akbaşoğulları (Sitare),Cengiz Orhonlu(Ozan), Dilin Döğer (Zeynep), Macit Koper (İsmail), Asiye Dinçsoy (Türkan), Orhan Kılıç (Fevzi), Ayten Uncuoğlu (Fatma), Münire Apaydın (Nimet), Ilgın Çakır (Mine), Melih Selçuk (Salih), Ece Efe(İpek), Göktuğ Yıldırım (Mustafa), Cem Kurtoğlu (Arkın), Deniz Bakacak (Seda), Mustafa Konak (Yusuf), Nehir Gökdemir (Esma), Zeynep Sönmez (Seher) yer alıyor.

O Kız dizisi, yeni bölümü ile 05 Ekim Çarşamba akşamı saat 20.00’de Kanal D’de.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir