Orhangazi Belediye Başkanı Aydın’dan bayramda gönül köprüsü

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, bayramın coşkusunu çevre mahallelerini de ziyaret ederek vatandaşlarla paylaştı. Bayramlaşma etkinliklerine Belediye meclis üyeleri de eşlik etti. Aydın, “Meclis üyelerimizle birlikte mahallelerimizi dolaşarak, vatandaşlarımızın bayramını kutladık. Yenisölöz, Sölöz, Örnekköy, Fatih, Narlıca, Paşapınar ve Gedelek mahallelerinde hemşehrilerimizle bayramlaştık ve desteklerinden ötürü teşekkürlerimizi ilettik” dedi.

Orhangazi Belediye Başkanı Aydın’dan bayramda gönül köprüsü

Başkan Aydın, göreve geldiği ilk günden beri halkla iç içe olmayı sürdürüyor. İkinci dönemine de aynı yaklaşımla devam eden Başkan Bekir Aydın, bayram süresince çevre mahalleleri ziyaret ederek, vatandaşlarla bayramlaşma geleneğini yaşattı.

Bayramlaşma sırasında, belediye meclis üyeleri de Belediye Başkanı Aydın’a eşlik etti. Mahalle sakinleriyle samimi sohbetler gerçekleştiren Aydın, onların bayramını kutladı ve taleplerini dinledi.

Başkan Aydın, her fırsatta hemşehrileriyle bir araya gelmenin önemini vurgulayarak, bayram vesilesiyle gerçekleştirdiği ziyaretlerle bu geleneği sürdürdüğünü belirtti ve bayramın birlik ve beraberlik ruhunu ön plana çıkardığını,  bu özel günlerde vatandaşlarla bir arada olmanın kendisi için büyük bir mutluluk olduğunu ifade etti.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Orhangazi’nin gelişimi için çalışmalarına devam edeceğini ve hemşehrileriyle iç içe olmayı sürdüreceğini vurguladı.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir