Savunma operasyonu! İki isim gidiyor yeni transfer geliyor

Beşiktaş’ta stoper operasyonu erken başladı. Yaz transfer döneminde hücum hattı ve orta sahanın aksine savunmasını istediği kadar güçlendiremeyen siyah beyazlı ekipte önemli bir gelişme yaşandı. Kara Kartal’da iki futbolcunun üzerinin çizildiği kaydedildi.

Savunma operasyonu! İki isim gidiyor yeni transfer geliyor

Beşiktaş, yaz transfer dönemini hareketli geçirdi. Hücum hattını ve orta sahasını önemli ölçüde güçlendiren siyah beyazlı ekibin savunması ise zayıf kaldı.

Bu bölgeye yeni oyuncu almak için önce maddi konularda rahatlamak isteyen, ardından da yabancı kontenjanında yer açması gereken siyah-beyazlıların ilk hedef olarak yaz döneminde gönderemediği Welinton ve Montero ile devre arasında yollarını ayırmaya çalışacağı öğrenildi.

Milliyet’in haberine göre; sezon başında bu operasyonu yapamadığı için bir sağ stoper alamayan siyah-beyazlı idareciler, UEFA ile yaptığı anlaşmayı da düşünerek teknik heyetin raporu doğrultusunda devre arasında bu durumu bir kez daha masaya yatıracak.

Dünya Kupası nedeniyle lige verilecek arada ve devre arası transfer döneminde takımın şampiyonluk yarışında bulunma ihtimalinin yüksek olması nedeniyle böyle bir planlama yapıldığı bildirildi.

İstanbulspor maçında yediği hatalı goller nedeniyle önce takım arkadaşlarının tepkisiyle karşılaşan, ardından da taraftarın büyük protestosuna maruz kalan Ersin Destanoğlu’na teknik heyet adeta kalkan olacak. Sergen Yalçın döneminde kaleye geçen ve ortaya koyduğu performansla yıldızlaşan genç file bekçisine başka Valerien Ismael olmak üzere bütün teknik heyet milli arada moral vermeye çalışacak.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir