Sedat Peker operasyonu nasıl başladı? Köfteci Yusuf detayı…

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, canlı yayında gündeme ilişkin soruları yanıtladı. Bakan Soylu, Sedat Peker operasyonuna ilişkin, “1.5 yıl duran operasyonu harekete geçiren benim. Bursa’daki operasyonun yöneticisi benim. Köfteci Yusuf’a çökmeye çalışıyorlar. Bana vekillerimizle geliyorlar, ben de operasyonu başlatıyorum. Teknik dinleyemeye alınıyor sonra operasyona dönüyor” dedi.

Sedat Peker operasyonu nasıl başladı? Köfteci Yusuf detayı…

Sedat Peker operasyonuna yönelik Bakan Soylu, “Diyorlar ki şöyle oldu böyle oldu… Ben söyledim, tekrar söylüyorum. Hayatımda en nefret ettiğim mafya tipli örgütlenmelerdir. Bunlarla mücadele etmek bizim namusumuzdur. Bu operasyonu yapan benim. Benim diyorum” dedi.

KÖFTECİ YUSUF’A ÇÖKECEKLERDİ

Bakan Soylu sözlerine şöyle devam etti:

“Bundan 1.5 yıl duran operasyonu harekete geçiren benim. Bursa’daki operasyonun yöneticisi benim. Köfteci Yusuf’a çökmeye çalışıyorlar. Bana vekillerimizle geliyorlar, ben de operasyonu başlatıyorum. Teknik dinleyemeye alınıyor sonra operasyona dönüyor. İstanbul’un başlangıcını bilmiyorum, aylar sonra başlatan benim yine. 17-25’ten sonra işler değişti.”

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir