Tuba Büyüküstün sessizliğini bozdu

Tuba Büyüküstün ile Engin Akyürek’in yıllar önce aşk yaşadığı iddia edilmişti. İkili hakkında yine yeni bir iddia daha gündeme geldi. İddiaya göre ikili yeniden birlikte ve Paris’te birlikte vakit geçiriyorlar. Magazin gündemine bomba gibi düşen bu iddianın ardından ilk açıklama Tuba Büyüküstün’den geldi.

Tuba Büyüküstün sessizliğini bozdu

Kara Para Aşk ve Sefirin Kızı dizilerinde başrol oynayan Tuba Büyüküstün ile Engin Akyürek’in yıllar önce yine aşk yaşadığı iddia edilmişti.

İkili hakkında bu kez yeni bir iddia gündeme geldi.

Seren Serengil, Arto Dalga ve Bircan Bali’nin sunumuyla Beyaz TV’de ekranlara gelen ‘Söylemezsem Olmaz’ programında, Tuba Büyüküstün ve Engin Akyürek’in Paris’te ortaya çıkan ve ikilinin aşk yaşadığı dedikodularını beraberinde getiren görüntüler konuşuldu.

Yıllar önce de aşk yaşadıkları iddia edilen ünlü isimlerin, Paris tatilinde arkadaş grubundan ayrı bir şekilde yürümesinin kafaları karıştırdığı belirtildi.

Basına yansıyan aşk haberlerinin ardından ilk açıklama Tuba Büyüküstün’den geldi.

‘GERÇEKTEN İNANIYOR MUSUNUZ?’

Büyüküstün, “Aşk yaşayan Engin ve ben değiliz karıştırmayın. Elif ve Ömer! Ve evet çok güzel bir aşk hikayesiydi. Bu dedikoduya gerçekten inanıyor musunuz?” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir