Zeynep-Volkan Demirel çiftinden boşanma iddiaları sonrası ilk açıklama

Birkaç gün önce boşanacakları iddiasıyla gündeme gelen eski teknik direktörü Volkan Demirel ile Zeynep Demirel, haklarındaki ayrılık haberlerine açıklık getirdi.

Zeynep-Volkan Demirel çiftinden boşanma iddiaları sonrası ilk açıklama

Birkaç gün önce 2010 yılında dünyaevine giren Hatayspor’un eski teknik direktörü Volkan Demirel ile eşi Zeynep Demirel‘in boşanacağı iddiaları magazin gündemine bomba gibi düşmüştü.

13 yıldır evlli olan çiftin yollarını ayırmaya karar verdiği ve Zeynep Demirel’in boşanmak için mahkemeye başvurduğu iddia edilmişti.

Ancak Volkan Demirel, konuyla ilgili sessizliğini bozmuş ve sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla iddiaları yalanlamıştı.

Zeynep-Volkan Demirel çiftinden boşanma iddiaları sonrası ilk açıklama - 1

“HABERLER DOĞRU DEĞİL”

Demirel “Bazen (çoğu evlilikte olduğu gibi) tartışıyoruz, anlaşamıyoruz. Fakat boşanma davası açtığımız yönündeki haberler doğru değil. Şu an karşıklıklı sabah kahvemizi içiyoruz” ifadelerini kullanmıştı.

Zeynep-Volkan Demirel çiftinden boşanma iddiaları sonrası ilk açıklama - 2

“BOŞANMA GİBİ BİR DURUM YOK”

Gazetemagazin’in haberine göre; önceki gece Bebek’te objektiflere yansıyan Zeynep Demirel ile Volkan Demirel, boşanma iddialarının asılsız olduğunu açıkladı.

Zeynep Demirel, konuyla ilgili “Biliyorsunuz ki ben 19 yaşındayken Volkan’la çıkmaya başladık. Dolayısıyla beraber büyüdük. Her evlilikte olduğu gibi, zaman zaman bizim de evliliğimizde tartışmalar ve fikir ayrılıkları oldu. Teyit etmeden, dava açılmış gibi bir durumun yansıtılmasını doğru bulmuyorum. Sonuçta iki çocuğumuz var, biz onları gözümüzden sakınıyoruz. Boşanma gibi bir durum yok. Biz çocuklarımızı korumak adına çok strese girdik” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir