Bakan Aşkın Bak’tan özel sporcular için tebrik mesajı

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Osman Aşkın Bak, Fransa’da düzenlenen 2023 VIRTUS Global Oyunları’nda atletizm branşında bir gümüş ve bir bronz olmak üzere iki madalya kazanan Fatma Damla Altın ile yüzme branşında gümüş madalya elde eden Seçil Açıkgöz için tebrik mesajı yayımladı.

Bakan Aşkın Bak’tan özel sporcular için tebrik mesajı

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Osman Aşkın Bak, Fransa’da düzenlenen 2023 VIRTUS Global Oyunları’nda atletizm branşında bir gümüş ve bir bronz olmak üzere iki madalya kazanan Fatma Damla Altın ile yüzme branşında gümüş madalya elde eden Seçil Açıkgöz’ü yayımladığı mesajla tebrik etti.

Bakan Dr. Osman Aşkın Bak, tebrik mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Fransa’nın Vichy kentinde devam eden 2023 VIRTUS Global Oyunları’nda atletizm branşında heptathlon stilinde ikinci olarak gümüş madalya kazanan, 400 metre Engel Koşuda da üçüncü olarak bronz madalya elde eden Fatma Damla Altın ile yüzme branşında 200 metre kelebek stilinde gümüş madalyanın sahibi olan Seçil Açıkgöz’ü tebrik ediyorum. Elde edilen başarılarda emeği geçenlere ülkem ve şahsım adına teşekkür ediyorum. Özel sporcularımızın başarılarının devamını diliyorum.”

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir